fbpx

Ananaski to rodzinna manufaktura oferująca ubranka i akcesoria dla najmłodszych. Wszystkie produkty są szyte własnoręcznie, w naszej niewielkiej pracowni. Każdy z prezentowanych modeli produktów został przetestowany przez najmłodszego „pracownika” naszej firmy i dzieci przyjaciół.

Co chwilę zmieniają się gusta i wymagania najmłodszych użytkowników naszych ubranek, a przede wszystkim Wasze, Drodzy Rodzice. Sami jesteśmy rodzicami-klientami, nie tylko sprzedawcami. Obsługujemy Was tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni, a produkty przygotowujemy z najwyższą starannością. Każde słowo od Ciebie, Mamo i Tato jest dla nas cenne. Zarówno ten pozytywny komentarz dotyczący transakcji, jak również uwagi co powinniśmy jeszcze poprawić.

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały z certyfikatem Oeko-Tex 100. Materiały, z których szyjemy ubranka dla Waszych pociech, pochodzą z polskich fabryk i drukarni.

Doceniamy naszych klientów! Już niebawem zostanie wprowadzony program lojalnościowy, a do tego czasu zachęcamy do dzielenia się zdjęciami maluchów w naszych ubrankach. Wybrane z nich chętnie udostępnimy w naszych serwisach społecznościowych, oczywiście tylko i wyłącznie za zgodą rodziców 🙂

IMG_1388a1-500x500