fbpx

 Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Jak mogę znaleźć produkt?

W górnym menu (po prawej stronie), wśród małych ikonek, znajdziesz symbol lupki. Po naciśnięciu na nią, otworzy się dodatkowe okienko z miejscem na wpisanie poszukiwanej frazy. Klikając “szukaj” zostaniesz przeniesiony do strony ze znalezionymi produktami.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć przez naszą stronę internetową. Jeśli jednak z jakiś względów nie chcesz tego robić, możesz zrobić zakupy dzwoniąc do nas bądź pisząc e-mail ze szczegółami dotyczącymi wybranych produktów. Zamówienie zostanie tak samo obsłużone, jak te złożone przez sklep internetowy. Numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce “Kontakt”.

Jaki jest czas realizacji mojego zamówienia?

Produkty w naszym sklepie oznaczone hasłem „Wysyłka w 24h!” wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji produktów oznaczonych, jako „Produkt dostępny na zamówienie”, wynosi od 5-10 dni roboczych. Zwykle wysyłka następuje szybciej (max do 5 dni roboczych), jednak tak długi czas realizacji związany jest w kolejką zamówień bieżących oraz ewentualnym zakupem materiału.

Odpowiednie hasła widoczne są podczas wybierania rozmiaru i/lub koloru produktu.

Jaki jest czas dostawy?

Czas dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy. Przewidywany termin doręczenia przesyłki przez firmę kurierską to 1-2 dni roboczych. W przypadku Poczty Polskiej przesyłka może wynieść od 1-5 dni roboczych. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przesyłki prosimy o kontakt mailowy (zakładka “Kontakt”).

Jak mogę opłacić zamówienie?

Płatności za zakupione produkty można dokonać przez PayU bądź na nasze konto bankowe:

32 3512 2145 2548 5687 1234 21

KRY MA. ART Magda Kryszczuk,
Kościuszki 40/26
39-200 Dębica

W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.
Na wpłatę czekamy 7 dni od momentu złożenia zamówienia.

Czy mogę domówić bądź anulować zamówienie?

Oczywiście, można całkowicie edytować zamówienie poprzez opcje dostępne w profilu klienta. Aby połączyć dwa złożone zamówienia, proszę o informacje na e-mail kontakt@ananaski.net z numerem obu zamówień. Koszt wysyłki zostanie naliczony jeden. Możemy anulować zamówienie – proszę o taką wiadomość.

Czy mogę dokonać zwrotu zamówionego przedmiotu?

Każdy produkt można zwrócić lub wymienić, pod warunkiem, że jest w nienaruszonym stanie (tj. oryginalne metki, brak śladów użytkowania, zniszczenia). Proszę o kontakt mailowy. Formularz zwrotu/wymiany wyślemy e-mailowo.

Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa.

Czy materiały, z których szyjecie są bezpieczne dla dzieci?

Wszystkie materiały, których używamy do szycia naszych ubranek posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Zdecydowana większość materiałów pochodzi od Polskich producentów. Wspieramy nasz lokalny rynek. Jeśli materiały użyte do szycia ubranek i akcesoriów pochodzą z innych źródeł, na pewno o tym wspomnimy.